OGLAS ZA POSAO

TEGRA d.o.o. Raspisani je natječaj za strojare – rukovatelje građevinskom mehanizacijom i poslovnu tajnicu

TEGRA d.o.o. Čakovec (POMGRAD grupa) Mihovljanska 70, 40000 Čakovec

ZAPOŠLJAVAMO RADNIKE (m/ž)
ZA SLJEDEĆA RADNA MJESTA

STROJAR (rukovatelj građevinskom mehanizacijom) NA
PLOVNOM BAGERU

– više izvršitelja

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema, KV, SSS ili VKV
  • Radno iskustvo od minimalno 1 godine na istim ili sličnim
    poslovima

Tegra d.o.o. Čakovec kao članica POMGRAD
grupe (Slovenija) nudi zapošljavanje na određeno
vrijeme, uz mogućnost stalnog zapošljavanja s punim
radnim vremenom

POSLOVNI TAJNIK/POSLOVNA TAJNICA – jedan izvršitelj/ica

Opis poslova:

  • obavljanje uredskih poslova za Upravu društva
  • primanje stranaka, poslovnih partnera i vođenje komunikacije
    s njima
  • evidencija ulaznih računa kroz DMS
  • planiranje, organiziranje i vođenje radnih procesa u
    tajništvu i uredima
  • vođenje ekonomata za Upravu društva
  • primanje i preusmjeravanje telefonskih poziva
  • primanje i raspoređivanje unutarnje pošte
  • izdavanje putnih naloga prema uputama i vođenje njihove
    evidencije

Uvjeti:

  • VŠS, VSS ekonomskog, komercijalnog, upravno-pravnog ili
    drugog odgovarajućeg smjera
  • prednost kandidatima/kinjama s radnim iskustvom od minimalno
    2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • znanje rada na računalu i korištenje MS Office paketa (Word,
    Excel)
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • prednost kandidatu/kinji koji/a ima izobrazbu i praksu na
    području javne nabave uz posjedovanje odgovarajućeg certifikata
    (nije uvjet)

Za prijavljene kandidate/kinje provest će se testiranje engleskog
jezika i korištenje MS Office-a. Probni rad do 6 mjeseci uz
mogućnost stalnog zapošljavanja

Tegra d.o.o. Čakovec kao članica POMGRAD grupe
(Slovenija) nudi zapošljavanje na određeno vrijeme, uz
mogućnost stalnog zapošljavanja s punim radnim vremenom

Kandidate koje veseli rad u međunarodnom okruženju
pozivamo da nam svoju molbu, životopis, presliku domovnice,
presliku svjedodžbe ili uvjerenje o stečenoj kvalifikaciji
pošalju na adresu:

Tegra d.o.o., ODJEL ZA LJUDSKE RESURSE, Mihovljanska 70,
40000 Čakovec ili na e-mail
info@tegra.hr

Info telefon 040/396-290

Rok za podnošenje prijava je do 9.02.2024.

Preporučeno
Najnovije