Info
Info
Impressum

Impressum

Nakladnik: RTL Hrvatska d.o.o. za usluge
Sjedište: Krapinska 45, 10000 Zagreb
Tel.: +385 1 3660 000, fax: +385 1 3660 009, email: rtl@rtl.hr, web: www.rtl.hr
Upisana u registar Trgovačkog suda u Zagrebu
MBS: 080451968
Osobni identifikacijski broj (OIB): 07330149920 
IBAN: HR46 2330 0031 1002 17010 kod SG - Splitska banka d.d., R. Boškovića 16 - Split
Temeljni kapital 366.792.200,00 kn uplaćen u cijelosti
Predsjednik Uprave: Marc Puškarić
Član Uprave: Ivana Mihelčić

Proizvodnja/produkcija sadržaja i uredništvo: IN Promocija d.o.o.
Sjedište: Zrinsko-frankopanska 10, 40000 Čakovec
OIB: 58110346325
Poslovni račun - IBAN: HR 7424840081135250351 (RBA)
Portal otvoren: 27.2.2009.
Osvježavanje: Dnevno
ISSN: 1847-2222

Email: info@emedjimurje.hr

Direktorica:
Ksenija Novak, mag. oec.
Email: ksenija@inpromocija.hr
Mob.: 098 745 928

Oglašavanje:
marketing@emedjimurje.hr

Nevenka Šardi - nevenka@emedjimurje.hr

eMedjimurje.hr na društvenim mrežama:
Facebook | TwitterInstagram

Logo eMedjimurje.hr u vektorskom formatu - Preuzmi

Djelatnici:

Alen Fuš — glavni urednik, alen@emedjimurje.hr , 098 702 723
Anja Dobranić, mag. nov. — novinar, anja@emedjimurje.hr 
Bojana Španiček Kanoti dipl. novinarka — novinar urednik, bojana@emedjimurje.hr  

Dario Hrašćanec, mag. oec. — zamjenik glavnog urednika, dario@emedjimurje.hr 

Suradnici:

Miroslava Novak Hranjec — suradnica
Ivica Hozmec — snimatelj i montažer, suradnik
Marko Kiš - fotograf
Valentina i Tomislav Braniša — fotografi suradnici
Tomica Krznar — suradnik rubrike 'Automobilizam'
Zlatko Premuš - sportski suradnik
Josip Freiler - sportski suradnik
Denis Tratnjak - sportski suradnik

Fotografska agencija:
Pixsell

Novinska agencija:
Agencija Vlm

Rubrika 'Pitanja i odgovori':
pitanja@emedjimurje.hr

Osnivači portala:
Nino Kristofić
Igor Halić, mag. oec.