Info
Info

Impressum

Nakladnik: RTL Hrvatska d.o.o. za usluge
Sjedište: Krapinska 45, 10000 Zagreb
Tel.: +385 1 3660 000, fax: +385 1 3660 009, email: rtl@rtl.hr, web: www.rtl.hr
Upisana u registar Trgovačkog suda u Zagrebu
MBS: 080451968
Osobni identifikacijski broj (OIB): 07330149920 
IBAN: HR46 2330 0031 1002 17010 kod SG - Splitska banka d.d., R. Boškovića 16 - Split
Temeljni kapital 366.792.200,00 kn uplaćen u cijelosti
Predsjednik Uprave: Marc Puškarić
Član Uprave: Ivana Mihelčić

Proizvodnja/produkcija sadržaja i uredništvo: IN Promocija d.o.o.
Sjedište: Zrinsko-frankopanska 10, 40000 Čakovec
OIB: 58110346325
Poslovni račun - IBAN: HR10 2503 0071 1230 00458 (Sberbank)
Portal otvoren: 27.2.2009.
Osvježavanje: Dnevno
ISSN: 1847-2222

Email: info@emedjimurje.hr

Direktorica:
Ksenija Novak, mag. oec.
Email: ksenija@inpromocija.hr

Oglašavanje:
marketing@emedjimurje.hr
digital.sales@rtl.hr

Marijana Mikulić Škrinjar, univ. bacc. oec. — voditeljica prodaje i oglašavanja
Email: marijana@emedjimurje.hr

Mob.: 099 345 0111

eMedjimurje.hr na društvenim mrežama:
Facebook | TwitterInstagram

Logo eMedjimurje.hr u vektorskom formatu - Preuzmi

Suradnici:

Alen Fuš — glavni urednik, alen@emedjimurje.hr
Dario Hrašćanec, mag. oec. — zamjenik glavnog urednika, dario@emedjimurje.hr
Anja Dobranić, mag. nov. — novinar, anja@emedjimurje.hr
Bojana Španiček Kanoti dipl. novinrka — novinar urednik, bojana@emedjimurje.hr

Darijo Horvat — fotograf suradnik
Franjo Flac — sportski suradnik
Ivica Hozmec, video 
Korina Ban — suradnica novinarka, korina@emedjimurje.hr
Matej Ščavničar — suradnik
Miroslava Novak Hranjec — suradnica
Tomica Krznar — suradnik rubrike 'Automobilizam', tomica@emedjimurje.hr
Željko Kraljić — novinar suradnik, zeljko@emedjimurje.hr

Osnivači portala:
Nino Kristofić
Igor Halić, mag. oec.

Fotografska agencija:
Pixsell

Novinska agencija:
Agencija Vlm

Rubrika 'Pitanja i odgovori':
pitanja@emedjimurje.hr