15.3.2025.

KLIKOM PO ČAKOVCU Nakon sivog jutra, grad se probudio uz šetnju i kavu

Kiša je stala, a Čakovec je ponovo dobio svoj šarm – šetnje su postale pravi užitak

Subotnje jutro u Čakovcu započelo je pod sivim oblacima i prijetnjom kiše, no kako su sati prolazili, vrijeme se smirilo, a kišobrani su polako nestajali iz ruku prolaznika.

Iako je zrak ostao svjež i pomalo vlažan, mnogi su iskoristili priliku za šetnju gradom, uživajući u mirnoj atmosferi koja je vladala ulicama.

Trg je bio tiši nego inače, no ipak nije bio prazan. Oni najvjerniji šetači iskoristili su predah od kiše da prođu glavnim ulicama, dok su neki zastali kako bi u miru popili kavu u kafićima.

Nekoliko biciklista prošlo je centrom, a obitelji s djecom kratko su uživale u subotnjem izlasku prije nego što se oblaci ponovno nagomilaju. Kapljice kiše još su se zadržavale na klupama i prozorima, dodajući tom jutru poseban, pomalo nostalgičan ugođaj.

I dok se grad polako budio iz tmurnog jutra, svima je postalo jasno – Čakovec ima svoj šarm u svim vremenskim uvjetima. Bilo sunce, bilo kiša, subotnja šetnja uvijek pronađe svoje vjerne poklonike.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije