
Nakon dugih pet godina, Mažoretkinje Nedelišća ponosno najavljuju povratak svog tradicionalnog revijalnog programa pod nazivom „Mažoretkinje Nedelišća i gosti”.
Ovaj spektakularni događaj održat će se u nedjelju, 16. ožujka 2025. godine, s početkom u 16 sati u dvorani Sport Hub Nedelišće (bivši ATON).
Više od 300 mažoretkinja iz različitih dobnih skupina, od najmlađih članica vrtićke i dječje skupine do seniorskog sastava, nastupit će pred publikom.
Gledatelji će uživati u dinamičnim i šarenim koreografijama koje su marljivo uvježbavali mladi talenti, a osim domaćih mažoretkinja, u programu će sudjelovati i gostujući mažoret timovi iz cijele Međimurske županije.
Osim impresivnog plesnog programa, posjetitelje će oduševiti i bogata tombola s vrijednim nagradama. Ulaz na događaj je slobodan, a podrška publike svakako će biti dodatni poticaj svim izvođačicama koje svojim nastupima promiču mažoret ples i plesnu umjetnost u regiji.
Ovaj revijalni program sufinanciraju Općina Nedelišće i Međimurska županija.
Pozivamo sve ljubitelje mažoret plesa i plesne umjetnosti da uživaju u ovom posebnom događaju i podrže naše mažoretkinje!
