RUKOMET

KLIKOM PO TRIBINAMA MRK Čakovec u odličnoj utakmici pobijedio Varaždin 1930

U uzbudljivoj utakmici koja je oduševila 1700 gledatelja u dvorani Graditeljske škole, MRK Čakovec upisao je uvjerljivu pobjedu protiv Varaždina 1930 rezultatom 40:34

Domaći su nakon prvih 30 minuta igre, koju su završili s vodstvom od 21:16, nastavili s kvalitetnom igrom i u drugom poluvremenu.

Odlična predstava cijele momčadi, uključujući standout igrača Filip Goričaneca, omogućila je Čakovcu da zadrži prednost i na kraju utakmicu završi s +6.

Trener Josip Borković može biti zadovoljan nastupom svojih igrača, unatoč nekompletnom sastavu zbog ozljeda. Ova pobjeda donosi dodatnu motivaciju pred nadolazeće gostovanje u Velikoj Gorici.

S druge strane, Varaždin 1930 se nije uspio nositi s domaćom energijom i kvalitetom igre, iako su pružili dobar otpor. Isključenja i crveni karton su dodatno otežali njihov put ka preokretu.