Sesvete uvjerljive protiv Zrinskica, Čakovcu brod, poraz Preloga

U susretu Prve hrvatske rukometne lige za žene poraz Zrinskog kod Sesvete Agroproteinke 39:20. Bila je ovo jednosmjerna utakmica u kojoj su se naše Čakovčanke držale do 10. minute kada je bilo 7:8. Nakon toga domaćin odlazi na 14:9 u 18. minuti, a na poluvremenu je već 20:10.

U nastavku raste prednost Sesvećanki pa je u 40. minuti 26:13, u 50. minuti 32:16 i na kraju 39:20. U redovima Zrinskica najefikasnija je bila Ana – Maria Gavrić sa 7 golova, Matea Lupić i Stela Posavec po 3 gola, Paula Posavec i Ena Car po 2 te s jednom realizacijom bile su Ira Resman, Tena Horvat i Ana – Marija Maljak. Na vratima su Marta Kozjak i Teja Ivačić ubilježile po dvije obrane.

U trećem kolu još jedno teško gostovanje Zrinskog koje putuju u Rijeku kod Zameta.

U 2. HRL sjever rukometaši Čakovca i Viro Virovitice odigrali su 24:24. Iako su Čakovčani imali prednost 20:17 Virovitičani su to okrenuli na 20:22. Pri kraju susreta je 23:24 i Čakovčani ipak uspijevaju poravntai za barem domaći bod.

Ivančica je pobijedila Prelog 26:24. Poluvrijeme je bilo 14:6. Do zadnjih desetak minuta domaćin je imao prednost od 7 do 10 golova, a nakon nekoliko izmjena u domaćim redovima Prelog dolazi do dva gola minusa. Prelog je ovaj susret igrao s 10 igrača i samo jednim vratarem.