Spartaku rulet jedanaesteraca, sedmica Međimurja

Kup susret 2. kola odigrali su nogometaši Pušćina i Spartaka. Gosti su poveli 0:2, a na poluvremenu je 1:2. Iako su nakon petnaestak minuta ostali domaćini s igračem manje uspjeli su izjednačiti na 2:2 i o prolasku je odlučivao rulet jedanaesteraca. Tu je Spartak bio spretniji 9:8 i prošao je u iduće kolo kupa gdje će mu protivnik biti Trnava.

Još nam je preostao jedan susret 2. kola TrnovecPolet (SMnM) koji se igra iduće srijede.

U prijateljskom susretu Međimurje je u Čakovcu ugostilo Črenšovce i pobijedilo 7:0. Prva dva gola postignuo je Kristić iz kaznenih udaraca, pa po jedan gol Šafarića i Petrovića za rezultat na poluvremenu 4:0. U nastavku neiskorišten kazneni udarac domaćina, ali mlada ekipa je uspjela još tri puta tresti mrežu s dva gola Juraka i jednim Pintarića. U petak u Čakovcu u 18:00 sati gostuje HAŠK.