Miljenko Novak osvojio tenisko prvenstvo Svete Marije

U sklopu obilježavanja dana Općine Sveta Marija održano je 19. po redu Otvoreno tenisko prvenstvo Svete Marije. Sudjelovalo je 24 igrača iz Svete Marije, Donje Dubrave, Kotoribe, Donjeg Mihaljevca, Preloga, Ludbrega, Čakovca, Varaždina i Lopatinca. U finalu su igrali domaći Zlatko Dvorski i Miljenko Novak iz Lopatinca.

Pobijedio je Miljenko Novak 6:1,6:3 i tako po prvi put osvojio ovaj turnir nakon dugogodišnjeg sudjelovanja na ovom turniru. Pobjednik je osvojio pehar, sportsku opremu i Svetomarski kišobran s motivom Svetomarske čipke, a drugoplasirani Zlatko Dvorski također je osvojio vrijedne nagrade.

Uzbudljive teniske mečeve pratio je solidan broj gledatelja koji su napeto pratili subotnji finalni meč koji je odigran u lijepom ambijentu pod rasvjetom na teniskim terenima Teniskog kluba Sveta Marija.