Pobjeda nogometaša Zavrča u Prelogu

Pripremna utakmica Mladost Komet Prelog – Zavrč poslužila je svrsi. Gosti su bili bolji, no domaći su se pokazali kao žilav protivnik.

Domaći su odigrali susret bez nekolicine standardnih prvotimaca. Gosti su golove postigli nakon grešaka domaće obrane i pobijedili 3:0.

MLADOST KOMET – ZAVRČ 0:3 (0:1 Bogdan, 32 minuta; 0:2 Matjašić, 62 minuta; 0:3 Brzoja, 72 minuta)
Park Mladosti, Prelog, suci: Mihoci, Novak, Filipić, gledatelja: 100
Mladost Komet: Grabant, Caban, Đurec, A. Vuk, Božek, Habuš, Tišljarić, D. Vuk, Balent, Murković, Kočiš (Farkaš, N. Bukal, Bađari) Trener Tomica Šestan
Zavrč: Čubić, Novoselec, Antić, Petanjek, Bogdan, Brzoja, Balić, Monjac, Barić, Dobaj, Zorko ( Petrović, Korošec, Muminović, Datković, Polić, Matjašić, Grezda, Kiš, Težak ) Trener Ivica Solomun