Karatisti Globusa osvojili Karate fest u Virovitici

U Virovitici u sportskoj dvorani Tehničke škole, održan je 13. po redu međunarodni karate turnir «Karate fest Virovitica». Na turniru je nastupilo 546 natjecatelja iz 66 klubova i 8 država (Rumunjska, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Njemačka, Slovenija, Srbija, Mađarska, Hrvatska) Na turniru su nastupili i mladi karatisti Globusa iz Čakovca koji su sa ukupno osvojenih 27 medalja (7 zlatnih, 14 srebrnih i 6 brončanih medalja) osvojili prvo mjesto u ukupnom poretku turnira. Drugo i treće mjesto osvojili su KK Samobor i KK Virovitica. Prva 3 kluba su osvojila i vrijedne nagrade (LCD televizore).

Medalje za Karate klub Globus osvojili su:

1. mjesto i zlatnu medalju medalju osvojili su Kata Team Globus učenice (Tea-Lena Špoljarić, Inga Grgić, Stela Horvat) – kate ekipno učenice, Kata Team Globus učenici (Kristijan Topličanec, Filip Balent, Roko Štokić) – kate ekipno učenici, Elena Kečkeš – ml.kadetkinje borbe -55kg, Andreja Fegeš – veteranke kate, Roko Štokić – ml. kadeti kate, Teo Kečkeš – učenici borbe -46kg i učenici kate.

2. mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Kata Team Globus ml.kadetkinje (Sabina Petković, Inga Grgić, Stela Horvat) – kate ml. kadetkinje ekipno, Kata Team Globus ml. kadeti (Adrijan Fajfar, Teo Kečkeš, Roko Štokić) – kate ml. kadeti ekipno, Emili Beti – ml. učenice borbe -36kg, Andreja Fegeš – seniorke kate, Inga Grgić – učenice kate open, Sabina Petković – ml. kadetkinje kate, Lucija Ružaj – juniorke borbe +59kg, Tea-Lena Špoljarić – ml. učenice kate, Teo Kečkeš – ml.učenici borbe -48kg i ml. kadeti kate, Josip Slukić – učenici borbe -46kg, Roko Štokić – učenici kate, Kristian Topličanec – učenici -34kg i učenici kate open.

3. mjesto i brončanu medalju osvojili su Tea Lena Špoljarić – ml.učenice borbe -32kg, Inga Grgić – učenice borbe +44kg, Nikola Topličanec – ml. učenici kate, ml. učenici borbe -30kg i učenici borbe -30kg te Lovro Balent – učenici borbe +46kg.

Natjecatelje su na turniru vodili treneri Mladen Vizinger, Tihomir Grgić i Dejan Slukić.