Međimurec zabio sedam golova Poletu Sveti Martin na Muri

U pripremnom nogometnom susretu Međimurec je bio bolji od Poleta iz Svetog Martina na Muri 7:2. Poluvrijeme je bilo 3:0 s hat – trickom Bojana Kregara.

BSK je u Belici poražen od Centrometala 2:6. Dva hat – tricka u sastavu iz Macinca imali su Marijan Dumančić i Nenad Vibovec.

U Turčišću poraz Borca od Rudara 1:5. Rudar večeras u svojim prostorijama održava godišnju skupštinu.

Varteks i Pušćine nisu dovršili utakmicu. U 60. minuti Varaždinci su imali prednost 2:0. Tada igrač Pušćina prolazi vratara i u prigodi je za gol. Kako su nam rekli iz NK Pušćina varaždinski vratar je uhvatio njihovog igrača za nogu, no nije dosuđen kazneni udarac. Zbog toga i nekih ranijih situacija igrači Pušćina su napustili teren.

U nedjelju u 10:30 sati igraju Sloga Čakovec – Sloboda Slakovec, u 15:00 sati Međimurec – Mladost Komet Prelog te u 15:30 sati Otok – Naprijed.

Ako imate još koji rezultat ili nedjeljnu najavu ostavite ju u komentarima ispod ovog teksta.