Jedan set igračica Hodošana kod HASTK Mladosti

Stolnotenisačice Hodošana u subotu su gostovale kod HASTK Mladosti u Zagrebu i izgubile s maksimalnih 4:0. Iako u ovoj sezoni oslabljene, mladostašice su našim igračicama prepustile tek jedan set, koji je u prvoj partiji, protiv Mateje Jeger, osvojila Tamara Ramić.

Blizu osvajanja seta, i to prvoga, bile su još u četvrtoj partiji Paula Markati i Ramić, ali su ga na kraju izgubile rezultatom 14:12, a uvjerljive su poraze, s po 3:0, doživjele Markati od Magdalene Basić u drugoj i Ana Švarc od Mirele Đurak u trećoj partiji.

S po 4:1 poraze su doživjele i dvije ekipe s dna tablice, Jaska od Varaždina i Lokomotiva od vodećega Dra. Časla, Bjelovar i TIS svoju su utakmicu odgodili zbog snježnoga nevremena, a već je ranije odgođena utakmica između Mladosti iz Petrinje i Pule, koja će se odigrati u četvrtak 26. veljače.

Rezultati:
HASTK Mladost – Hodošan 4:0
(Jeger – Ramić 3:1 /10:12, 11:2, 11:4, 11:5/, Basić – Markati 3:0 /11:3, 11:8, 11:7/, Đurak – Švarc 3:0 /11:4, 11:4, 11:7/, Đurak/Jeger – Markati/Ramić 3:0 /14:12, 11:6, 11:6/)

Lokomotiva Vinkovci – Dr. Časl Zagreb 1:4
Jaska Jastrebarsko – Varaždin 1:4