Karatisti Globusa odlični u Ljubljani i na Eurocupu Istre

U subotu u Ljubljani u sportskoj dvorani Kodeljevo održan je jaki međunarodni karate turnir Ljubljana Open 2014. Na turniru je nastupilo preko 400 natjecatelja iz 9 država. Na turniru su nastupili karatisti kluba Globus iz Čakovca te osvojili ukupno 4 medalje, od čega 2 zlatne i 2 brončane.

Medalje za Karate klub Globus osvojili su:

1. mjesto i zlatnu medalju su osvojile: Lucija Ružaj – juniorke borbe -59kg, Tea-Lena Špoljarić – ml.učenice kate

3. mjesto i brončanu medalju su osvojile: Tea-Lena Špoljarić – učenice kate, Izabela Špoljarić – ml.kadetkinje borbe +54kg

Natjecatelje je na turniru vodio trener Mladen Vizinger.

U nedjelju u Poreču u sportskoj dvorani Žatika, održan je jaki međunarodni karate turnir 16. Eurocup Istre. Na turniru je nastupilo 413 natjecatelja iz 46 kluba i 6 država (Austrija, Slovenija, Italija, Češka, Njemačka i Hrvatska). Na turniru su nastupili i predstavnici karate kluba Globus iz Čakovca te osvojili ukupno 6 medalja, od čega 3 zlatne, 1 srebrnu i 2 brončane.

1. mjesto i zlatnu medalju su osvojili: Nikola Topličanec – ml.učenici borbe -28kg, Lovro Farkaš – ml.učenici borbe +36kg, Elena Kečkeš – ml.kadetkinje borbe -55kg

2. mjesto i srebrnu medalju osvojio je: Lovro Farkaš – učenici borbe -38kg

3. mjesto i brončanu medalju su osvojili: Josip Slukić – učenici borbe -42kg, Lucija Ružaj – juniorke -59kg

Natjecatelje su na turniru vodili treneri Dejan Slukić i Mladen Vizinger.