Novi poraz Međimurja, petarda Centrometala

U susretu 3. HNL istok Međimurje je poraženo u Požegi kod Slavonije 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:0 golom koji je pao iz kaznenog udarca. U nastavku domaćin vodi i 2:0, a Vuk je tek uspio smanjiti na 2:1.

U Međužupanijskoj nogometnoj ligi Centrometal je u Macincu pobijedio Polet 5:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

Rudar je bio bolji od Pušćina 3:0 s dva gola u prvom dijelu i jednim u nastavku.

Tri gola i tri boda za Rudar

U Selniku pobjeda Plitvice protiv Naprijeda 2:1 sa svim golovima u prvom poluvremenu. Domaćin je poveo, Naprijed poravnao i tada drugim golom domaćin dolazi do sva tri boda.

U 1. MNL Omladinac je u Novom Selu Rok porazio Mladost Ivanovec 3:1. Poluvrijeme je bilo 3:0.

Bratstvo je u 2. MNL zapad opet kikslao u Savskoj Vesi porazom od Hajduka iz Štrukovca 1:2. Poluvrijeme je bilo 1:1. Domaćin nije realizirao kazneni udarac.

Slavlje Štrukovčana u Savskoj Vesi – situacija uoči gola iz slobodnog udarca u prvom poluvremenu

U 2. MNL istok Hodošan i Vidovčan odigrali su 0:0. Zasadbreg je bio bolji od Croatie 4:1. Ekipa iz Orehovice je dobila prvo poluvrijeme 0:1, no u nastavku je potonula.

MŽNL Čakovec – Varaždin subota: Plitvica Selnik – Naprijed 2:1, Rudar – Pušćine 3:0 i Centrometal – Polet 5:1. Nedjelja Sloga – Graničar /10:00/, Mladost Komet Prelog – Zadrugar i Nedelišće – Zelengaj.

1. MNL subota: Omladinac (NSR) – Mladost Ivanovec 3:1. Nedjelja: Trnava – Mladost (SM), Mladost (Pal.) – Sloboda (M), Međimurec – Dinamo (D), Spartak – Polet (P), BSK – Sokol, Dinamo (P) – Kraljevčan 38 i Jedinstvo (NSD) – Šenkovec.

2. MNL zapad subota: Bratstvo (SV) – Hajduk (Š) 1:2. Nedjelja: Venera – Zebanec, Strahoninec – Drava (K), Pobjeda – Donji Koncovčak, Jedinstvo (GM) – Napredak, Plavi (Pek.) – Mura, Mali Mihaljevec – Trnovec i Sloga (Š) – Bratstvo (J).

2. MNL istok subota: Hodošan – Vidovčan 0:0 i Zasadbreg 77 – Croatia 4:1. Nedjelja: Graničar (N) – Budućnost (M), Draškovec – Otok, Dubravčan – Budućnost (P), Dubrava – Drava (DM), ČSK – Borac, Omladinac (DS) – Galeb.