Mladost Komet četvorkom krenula u prvenstvo

Od međužupanijske lige Čakovec – Varaždin od treće međimurske nogometne lige danas je odigrano pet susreta.

Međužupanijska liga Čakovec – Varaždin

Jedini subotnji susret u ovoj ligi bio je u Prelogu gdje je Mladost Komet dočekala Plitvicu iz Selnika. Mladostaši su slavili 4:0. U 10. minuti za Mladost zabija Dino Bukal. U 25. minuti zbog ozljede izlazi Robert Jambrović, a ulazi Jakov Halić. Poluvrijeme je bilo 1:0. Na početku drugog dijela naša ekipa postiže tri brza gola za veliku prednost 4:0. Strijelci su bili Denis Golubić (47), Stjepan Caban (50) i Filip Murković (52).

1. kolo: Mladost Komet (Pr.) – Plitvica (S) 4:0 /subota/. Nedjelja 17:30 sati Polet (SMNM) – Nedelišće, Graničar (K) – Zelengaj, Sloboda (S) – Zadrugar, Pušćine – Archea Čakovec, Naprijed – Sloga (Č), Novi Marof – Centrometal, Plitvica (G) – Rudar, Jalžabet – Ivančica.

1. MNL: Slobodna subota

U petak su Omladinac Novo Selo Rok i Kraljvčan 38 odigrali 1:1, a svi ostali igraju u nedjelju.

1. kolo: Omladinac (NSR) – Kraljevčan 38 1:1 /petak/. Nedjelja 17:30 sati Mladost (Pal.) – Trnava, Spartak – Sloboda (M), BSK – Dinamo (D), Dinamo (P) – Polet (P), Jedinstvo (NSD) – Sokol i Mladost (I) – Šenkovec. Međimurec – Mladost (SM) igra se 20.08. (srijeda).

2. MNL zapad: Domaće minimalne pobjede u Štrukovcu i Savskoj Vesi

U ovoj ligi imali smo dva subotnja susreta. U Štrukovcu je Hajduk na otvaranju prvenstva dočekao Bratstvo iz Jurovca. Hajduk je pobijedio 1:0 golom Alena Kovačića u 67. minuti.

U Savskoj Vesi se slavi Dan mjesta i Bratstvo je bilo domaćin Trnovcu. U prvom dijelu nakon petnaestak minuta domaćin ne koristi kazneni udarac, domaći igrač pucao je pored gola. Gosti pri kraju prvog poluvremena pogađaju stativu. Na samom kraju poluvremena Bratstvo ipak zabija za 1:0 nakon jedne gužve u gostujućem šesnaestercu.

U nastavku susreta domaćin je poveo 2:0, a Trnovec je smanjio na 2:1 što je bio i konačni rezultat.

1. kolo: Bratstvo (SV) – Trnovec 2:1 /subota/, Hajduk (Š) – Bratstvo (J) 1:0 /subota/. Nedjelja u 17:30 sati  Strahoninec – Venera, Pobjeda – Zebanec, Jedinstvo (GM) – Drava (K), Plavi (Pek.) – Donji Koncovčak, Mali Mihaljevec – Napredak i Sloga (Š) – Mura. Utakmice se igraju u 17,30 sati.

2. MNL istok: Otok osvojio tri boda u Novakovcu

Nakon što su u petak Draškovec i Hodošan otvorili prvenstvo podjelom bodova rezultatom 1:1 u subotu su u Novakovcu igrali Graničar i novi drugoligaš Otok. Otok je slavio 2:0 s oba gola u drugom poluvremenu.

1. kolo: Draškovec – Hodošan 1:1 /petak/, Graničar (N) – Otok 0:2 /subota/. Nedjelja u 17:30 sati Zasadbreg – Vidovčan, Dubravčan – Croatia, Dubrava – Budućnost (M), ČSK – Budućnost (P), Omladinac (DS) – Drava (DM) i Galeb – Borac PMP (T).

3. MNL: Parag šokirao Eko s osam golova

Prvenstvo treće nogometne lige u Svetom Križu otvorili su Eko i Parag. Gosti su u pravoj golijadi slavili 6:8. Već je na poluvremenu bilo 3:6.

1. kolo: Eko – Parag 6:8 /subota/. Nedjelja u 17:30 sati Omladinac (M) – Borac (DH), Jadran – Vučetinec, Torpedo – Radnički, Hajduk (B) – Mladost (S) i Dinamo (Ž) – Mladost (D). Bratstvo iz Preseke je slobodno.