Graničar iz Kotoribe po teškom terenu bolji od Mladosti iz Molvi

U izrazito teškim uvjetima po kišovitom vremenu, Graničar i Mladost Molve odigrali su prijateljsku nogometnu utakmicu u Sportskom parku u Kotoribi. Pred tridesetak navijača kojima nije zasmetala niti obilna kiša, Graničar je svladao goste iz Molvi s 2:0.

Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu, i to u 33. i 36. minuti, a dvostruki strijelac bio je Boris Čižmešija. Bila je to prva pobjeda novog trenera Antuna Jukića u debiju na klupi Graničara.

Graničar se sada okreće organizaciji tradicionalnog turnira u sklopu proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti na kojem će sudjelovati uz domaćina još i NK Drava Donji Mihaljevec, NK Vidovčan Donji Vidovec te NK Jalžabet. Izvlačenje parova održat će se u petak u 20 sati nakon čega će se znati i točan raspored odigravanja turnira.