Kraljevčanu turnir prvaka, Naprijed prošao u kupu

U finalu turnira prvaka nogometnih liga igranom u Donjem Kraljevcu Kraljevčan i Međimurec odigrali su 1:1. Golom Kregara poveo je Međimurec u 11. minuti, a Tisaj je poravnao u 23. minuti. Kraljevčan je slavio na jedanaesterce 4:2.

U prvom kolu kupa Međimurskog nogometnog saveza Drava je u Donjem Mihljevcu poražena od Naprijeda iz Cirkovljana 0:1.

U prijateljskom nogometnom susretu Jalžabet i Nedelišće odigrali su 3:3. Nedelišće u subotu dočekuje Inter Zaprešić. Mura Hlapičina i Polet Sveti Martin na Muri odigrali su 0:0. U Murskom Središću Rudar je poražen od Mure iz Murske Sobote 1:5.

Rudar je poražen kod kuće od slovenske ekipe

U Strahonincu je završen memorijalni nogometni turnir Antun Novak Conar. U susretu za treće mjesto Jedinstvo iz Novog Sela na Dravi porazilo je Bratstvo Savsku Ves 3:2. U finalu je Mladost Palinovec bila bolja od Strahoninca 1:0.

U memorijalnoj nogometnoj utakmici Velimir Habrun Fenč Trnovec je bio bolji od Centrometala 4:0. Ekipa iz Macinca u subotu gostuje u Ivanovcu kod Mladosti, a 5. kolovoza igraju s Međimurcom.