
Nogometni klub Croatia iz Orehovice u posljednjem je kolu netom završenog prvenstva imao prilike zaigrati u novom kompletu dresova.
– S obzirom na sve financijske teškoće s kojima se amaterski sport susreće u današnje vrijeme, teško je pronaći minimalna sredstva za nabavku onoga bez čega se ne može nastupati – sportske opreme te je samim time ova donacija još i veća – ističu u klubu.

Iz toga razloga, Nogometni klub Croatia zahvaljuje se donatorima dvaju kompleta dresova za seniorsku ekipu – turističkoj agenciji Obsido travel iz Čakovca i tvrtki Bali d.o.o. iz Donje Dubrave, koja je ujedno i proizvođač kompleta dresova.
– Sigurni smo kako ćemo s novom opremom uspješno ući u novu sezonu te dobri rezultati neće izostajati. U nadi na daljnju uspješnu suradnju, još jednom se od srca zahvaljujemo! – poručuju uz sportski pozdrav u NK Croatiji.



