Stolnotenisko druženje u Brezju

U Brezju je proteklog vikenda održan je 7. turnir u stolnom tenisu za seniore. S ciljem povezivanja i druženja u sportskom duhu na turniru je sudjelovalo 40 natjecatelja. Sve udruge iz Općine Sv. Juraj na Bregu koje su sudjelovale od organizatora primile su zahvalnice, dok su pobjednici koji su osvojili prva tri mjesta kod žena i prva tri mjesta kod muškaraca dobili medalje, zahvalnice i skromne poklone.

Također organizator je odabrao najstarijeg natjecatelja, a to je bio Dragutin Ladić te najmlađu natjecateljicu, a to je bila Karmen Klobučarić.

Kod žena 1. mjesto osvojila je Renata Perko UŽ Lopatinec, 2. mjesto Spomenka Barlek UŽ Breza Brezje i 3. mjesto Vesna Krnjak VMO Okrugli Vrh

Kod muškaraca 1. mjesto je osvojio Josip Merlak UDVDRRH ogranak Sv. Juraj na Bregu, 2. mjesto Alen Kovačić Udruga Frkanovčani i 3. mjesto Marinko Lukman DVD Brezje.