Uvjerljivi rukometaši Nedelišća

Ove subote u SGC Aton održana je rukometna utakmica  u sklopu 3. HRL Sjever između domaćina  RK Nedelišće i RK Lipa iz Pakraca. Domaćin je furiozno krenuo u utakmicu i samim time nagovjestio pobjedu. Na poluvremenu već je bilo plus 11 golova razlike u korist domaćina.

Drugo poluvrijeme protivnik petnaest minuta nije zabio pogodak što su domaćini iskoristili i svi se osim vratara upisali u listu strijelaca. Obrana je odigrala odličnu utakmici, a napad samo potvrdio kvalitetu mlade ekipe, koja će mnogim ekipama pomrsiti račune u nadolazećim utakmicama koje slijede.

Konačni rezultat utakmice bio je uvjerljivih 42:16 u korist domaćina. Trener Matija Kraljić u ovoj je utakmici koristio slijedeće igrače: J. Trstoglavec (1), E. Radiković (1), F. Goričanec (4), F. Jakšić (4), I. Srnec (4), J. Prekupec (3), N. Vuković (7), K. Korent (4), F. Topličanec (1), M. Vikert, M. Radović (3), S. Jarni, L. Sklepić (6), T. Tkalčec (2), M. Goričanec (1), J. Zebec (2).