Čakovčanke bolje od Varaždinki i Koprivničanki

U susretu 3. HRL sjever rukometašice Čakovca ugostile su drugu ekipu Koke koju su savladale u dvorani Graditeljske škole 27:26.

ŽRK Zrinski osvojio je dva nova boda u malom derbiju prvenstvan 2. HRL sjever za žene. Protivnik je bio trećeplasirana ekipa ŽRK Podravke Lino iz Koprivnice. Od samog početka utakmice zano se tko je favorit u utakmici, rezultat je do poluvremena bio 19:12 za Zrinskice. U 53. minuti je bilo 34:22 za Zrinski da bi nakon kompletne zamjene ekipe završilo 36:32 za domaćina. Za Zrinskice su nastupile: Dominić Sara, Posavec Paula 11, Šarić Gita, Makar Lorena 2, Kovač Vanja, Glad Dina, Posavec Stela 6, Zadravec Nikolina 7, Resman Ira 1, Androić Tatjana, Marković Melani, Ivačić Tea, Ladić Nikolina, Balić Melani 1, Benčik Elena 1, Laptoš Hana 6. Zrinski je i dalje na prvom mjestu na tablici, a očekuje ih teško gostovanje kod neugodne ekipe Đakova.

Od 20:00 sati rukometaši Čakovca dočekuju drugu ekipu Varaždina.