Pet streličara i pet medalja u Sisku

Jučer je streličarski klub “Sisak” organizirao dvoranski turnir “Svetog Nikole” na kojem je nastupilo oko 150 streličara iz BiH, Slovenije i Hrvatske.  Iz SK “Katarina Zrinski” na ovom turniru nastupilo je pet natjecatelja i osvojeno je pet medalja.

S olimpijskim lukom u kategoriji kadetkinja zlatnu medalju osvojila je Regina Novak, dok je u veteranskoj konkurenciji Mihael Štebih osvojio srebrnu medalju.

Među seniorima zlatnu medalju opet osvaja Krešimir Štrukelj, dok je i ovaj puta izvrsno pucao Mladen Kodba koji je uspio osvojiti srebrnu medalju.

U stilu standardnog luka seniorske kategorije Stijepan Oehler osvojio je zlatnu medalju.

Za dva tjedna u varaždinskoj areni bit će organiziran “Božićni turnir” koji je ujedno i zadnji turnir u 2013. godini.