Karate centar Nedelišće i KK Globus na turniru Sv. Nikola 2013.

U subotu je u Varaždinu u sportskoj dvorani Arena održan 9. međunarodni karate turnir «Sv. Nikola 2013». U jakoj konkurenciji nastupilo je 360 natjecatelja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Mađarske i Slovenije. Na turniru su nastupili i mladi karatisti Karate kluba Globus iz Čakovca i Karate Centra Nedelišće. Karatisti Globusa osvojili su 6 medalja, dok su karatisti Karate centra Nedelišće osvojili 2 medalje.

Medalje za Karate klub Globus osvojili su:
1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Kata Team Globus 1 (Kristian Topličanec, Teo Kečkeš, Filip Balent) – ml. učenici kate ekipno
2. mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Kata Team Globus 2 (Noa Jambrović, Nikola Topličanec, Josip Slukić) – ml. učenici kate ekipno
3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Elena Kečkeš – kadetkinje borbe -45kg, Filip Balent – učenici borbe -30kg, Josip Slukić – ml. učenici borbe +32kg, Kristian Topličanec – učenici kate

Za Karate Klub Globus još su nastupili: Karlo Culej, Adrian Fajfar, Alan Patačko, Jakša Koštarić, Roberto Plevnjak i Sven Kraljić.

Medalje za Karate Centar Nedelišće osvojili su:
3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Roko Štokić – ml. učenici kate, Kata Team Karate Centar Nedelišće (Tena Vizinger, Tea Lena Špoljarić, Leda Novak) – ml. učenice kate ekipno

Za Karate Centar Nedelišće još su nastupili Sabina Petković i Izabela Špoljarić. Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić.