Rukometaši Međimurja poraženi od Kozale

U susretu Prve hrvatske rukometne lige Međimurje je poraženo od Kozale 37:23. Čakovčani su loše otvorili susret i domaćin vodi 8:2. Naša ekipa se vraća kod rezultata 11:10, no poluvrijeme završava 16:10.

Domaćin otvara drugi dio s dva gola i ima veliku prednost 18:10. U nastavku susreta pogreške i naših igrača i sudaca, više se nisu mogli vratiti u susret. Na kraju su potpuno pali i dozvoli domaćinu da dođe do pobjede s čak 14 golova viška.

Čakovečka ekipa je bila motivirana, no Kozala ima uigranu ekipu što Međimurju još uvijek nedostaje. U preostala dva kola slijedi gostovanje kod Umaga u 25. kolu i Osijek kod kuće za posljednje 26. kolo.

Dvadesetim prvenstvenim kolom privedena je kraju Treća hrvatska rukometna liga Sjever za žene. Rukometašice Čakovca ugostile su danas drugu ekipu Koke koju su pobijedile 33:28. Rukometašice Preloga igrala su na svom parketu s Mlinarom iz Križevaca od kojeg su poražene 23:41. Poluvrijeme je pripalo gošćama 14:22.