Karatisti Globusa osvojili četiri medalje u Rijeci

U subotu 16. veljače u Rijeci je održan 15. međunarodni karate turnir Delta Cup. Na turniru je nastupio 41 klub sa 359 natjecatelja iz cijele Hrvatske te iz Slovenije. Karatisti Globusa iz Čakovca su u jakoj konkurenciji u katama i borbama postigli odlične rezultate.

Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je Lucija Ružaj–kadetkinje borbe +54kg. Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su Teo Kečkeš–ml. učenici kate i Lovro Balent-ml. učenici borbe -38kg, dok je brončanu medalju i treće mjesto osvojio Roko Štokić-ml.učenici kate.

Za KK Globus nastupili su još i Filip Balent, Adrian Fajfar, Josip Slukić, Kristian Topličanec i Zoja Vizinger, ali ovaj put uz nešto manje sportske sreće jer su svi izgubili u borbama za treće mjesto. Natjecatelje su vodili treneri Dejan Slukić i Mladen Vizinger.