Odigran malonogometni turnir ŠN Sveti Matin 2013.

U dvorani OŠ Štrigova tijekom vikenda odigran je tradicionalni malonogometni turnir Škola nogometa Sveti Martin 2013. koji je okupio više od 300 natjecatelja U kategoriji nogometaša do 6 godina bile su četiri ekipe, a konačni poredak je bio ŠN Fotex Varaždin, ŠN Međimurje – Čakovec, NK Sloboda Varaždin i ŠN Sveti Martin.

U kategoriji nogometaša do 12 godina bilo je 16 ekipa. U finalu je ŠN Međimurje – Čakovec 1 pobijedila ŠN Sveti Martin 1 3:1, dok je u susretu za 3. mjesto ŠN Međimurje – Čakovec 2 pobijedila ŠN Sveti Martin 2 3:0.

U kategoriji do 14 godina bilo je 8 ekipa. U finalu je ŠN Međimurje – Čakovec 1 pobijedila NŠ Prelog 4:3, dok je u srazu za 3. mjesto ŠN Sveti Martin 1 s NK Podturen odigrao 3:3, a Poturen je u raspucavanju slavio 6:5.