Pobjede Međimurja i Čakovca te remi Graničara

Nogometaši Međimurja u Koprivnici su odigrali pripremni susret s juniorima Slaven Belupa na terenu s umjetnom travom. Čakovčani su pobijedili 2:0 golovima Nynkeua i Dodleka. Ovisno o vremenskim prilikama u srijedu bi se trebao odigrati susret sa Slobodom iz Slakovca, a u nedjelju s Križevcima.

Čakovec je na pomoćnom terenu SRC-a Mladosti dočekao NK Zadrugar Hrastovsko i pobijedio 2:0. Prvo poluvrijeme završilo je bez golova. Početkom drugog dijela zabio je Andre Silva, a nakon dvadesetak minuta drugi gol je dao Balent.

Graničar iz Kotoribe gostovao je u Ždralovima kod Mladosti. Susret je završio miroljubivim rezultatom 2:2. Kotoripčani su poveli u prvom poluvremenu 2:0 golovima Nađa i Koseca, a u nastavku susreta domaćin je zabio dva gola.