Kadeti RK Nedelišće najbolji na turniru

Odigran je rukometni turnir kadeta 96/98 godište u školskoj dvorani u Trnovcu na kojem su nastupili RK Nedelišće, RK Mljekara Bohnec Ludbreg, RK Međimurje Čakovec te RK Trnovec. Nakon razigravanja u prvom krugu za treće mjesto igrali su RK Mljekara Bohnec Ludbreg – RK Međimurje, gdje su Lubrežani bili bolji i pobijedili rukometaše Međimurja koji su na turnir došli sa samo osam igrača.

U finalnoj utakmici sastali su se domaćin, RK Trnovec i RK Nedelišće. Nakon prvog poluvremena i igre gol za gol u drugom poluvremenu igrači RK Nedelišće furiozno zabijaju osam golova za redom i rutinski pobjeđuju rezultatom 36:29 te time osvajaju zasluženo prvo mjesto na turniru.

Za RK Nedelišće pod vodstvom trenera Darka Okreše nastupili su M. Vikert, F. Goričanec (12), F. Jakšić (11), I. Srnec (18), N. Vuković (12), E. Radiković (5), F. Farkaš (7), M. Radović, J. Prekupec (7), J.Trstoglavec (1), M. Tkalčec, D. Pecolaj, E. Numanović (4) i V. Špiranec.