Dva čakovečka streličarska zlata u Postojni

Jučer je streličarski klub “Mins” iz Postojne – Slovenija, organizirao je tradicionalni streličarski turnir 12. Memorijal Mateja Šabca na kojem su nastupila i petorica streličara “Katarine Zrinski” iz Čakovca te osvojili dvije zlatne medalje. U stilu olimpijski luk među veteranima dobro je pucao Mihael Štebih i osvojio zlatnu medalju.

Među seniorima izuzetno motiviran i raspoložen bio je Krešimir Štrukelj koji je sa 584 kruga izjednačio državni rekord i uvjerljivo najboljim rezultatom turnira osvojio zlatnu medalju, ujedno ovo je i druga ispunjena norma za nastup na Europskom prvenstvu koje će se održati u Poljskoj. Dobro je pucao i Mladen Kodba koji je ostvario osobni rekord i zauzeo 14. mjesto, Karlo Cilar bio je 15. dok je Božidar Vurušić je završio na 19. mjestu.

Idući vikend streličarski turnir bit će u Sisku, na kojem će također nastupiti naši streličari – nadamo se s istim uspjehom.