Slavlje rukometaša Međimurja

Nakon što su ispali iz elitnog premijerligaškog ranga rukometaši Međimurja otvorili su natjecanje u Prvoj ligi pobjedom nad donedavnim drugoligašem Hrvatskim dragovoljcem iz Dugog Rata 36:29.

Prvo poluvrijeme Čakovčani su otvorili rezultatom 5:2. No već je u 10. minuti 5:6, a u 13. minuti 6:9. Držali su se naši rukometaši na gol – dva zaostatka, a gosti diktirali tempo igre i rezultat. U posljednju minutu ušlo se rezultatom 17:17, da bi gosti zabili za minimalnu prednost nakon prvog poluvremena 17:18.

U drugom dijlu očito se bolje posložila ekipa Čakovčana. Primili su 11 golova, zabili 19 i na kraju pobijedili 36:29. Prva pobjeda pred stotinjak gledatelja za početak prvenstva u novom rangu. U 2. kolu slijedi gostovanje kod Senja.