VINARIJA ŠTAMPAR

OVOG PETKA KOD ŠTAMPARA White Wine Party na Mađerkinom bregu koji se ne propušta!

Pet
29
29. svibnja - 30. svibnja
19:00 - 01:00
Mađerkin breg
40312, Robadje
Štrigova

White Wine Party u organizaciji Vinarije Štampar ovog petka na Mađerkinom bregu donosi vrhunsko vino, DJ program, zalazak sunca i odličnu atmosferu među vinogradima

.

WHITE WINE PARTY ovog petka stiže na Mađerkin breg i donosi večer ispunjenu vinom, glazbom i ljetnom atmosferom na jednoj od najatraktivnijih međimurskih lokacija.

Vinarija Štampar u petak, 29. svibnja, od 19 sati organizira White Wine Party koji će spojiti opušteno druženje uz zalazak sunca, čašu rashlađenog vina i glazbu u ambijentu međimurskih vinograda.

Za glazbeni program zadužen je DJ Darrix Trace, koji će tijekom večeri podizati atmosferu sve do 1 sat iza ponoći, kada se očekuje pravi plesni vrhunac pod lampicama među vinogradima.

WHITE WINE PARTY uz vino i glazbu

Uz vinsku ponudu Vinarije Štampar, posjetitelje očekuje i gastro ponuda Bajzovih dvora, koji će pripremati zalogaje za potpuno uživanje u večeri.

Organizatori pozivaju goste da ispoštuju dress code i odjenu bijelo, čime će dodatno upotpuniti ugođaj ovog posebnog događanja.

WHITE WINE PARTY kao idealan uvod u ljeto

Ako još nemate plan za petak, White Wine Party mogao bi biti odličan izbor za početak ljetne sezone – uz dobru glazbu, vino, društvo i pogled koji na Mađerkinom bregu navečer ima posebnu čar.

📍 Mađerkin breg
🗓 Petak, 29. svibnja
🕖 19:00 – 01:00
🤍 Dress code: WHITE

Povezani sadržaj
Preporučeno
Najnovije