Međimurje u posljednjoj minuti slavilo protiv Poleta, remi Mladosti

U međimurskom derbiju 3. HNL Sjever Polet je u Svetom Martinu na Muri poražen od Međimurja 1:2 primivši gol u samoj završnici u trećem susretu za redom. Polet je dobio prvo poluvrijeme 1:0 golom Borisa Hrena u 12. minuti.

Na otvaranju drugog poluvremena za Čakovčane je izjednačio Danijel Vuković u 49. minuti. U samoj završnici utakmice Danijel Kuzmić zabija za Međimurje koje je na kraju slavilo pobjedu 2:1. Susret je pratilo više od 400 gledatelja. Video zapis sa susreta možete pogledati ovdje.

U Prelogu Mladost i Podravac iz Virja nisu našli put do gola i završili su 0:0. Loša nula za Mladost koja je uz niz promašenih prigoda propustila u prvom poluvremenu realizirati kazneni udarac. Balentov pokušaj obranio je vratar Podravca.