
Na natječaj za direktora javile su se dvije osobe - aktualna direktorica Sunčana Glavina i još jedna zaposlenica tvrtke
Međimurske vode početkom veljače raspisale su natječaj za izbor i imenovanje direktora društva. Novi mandat odabranom direktoru ili direktorici počinje 16. svibnja i traje četiri godine.
Na natječaj se javila aktualna direktorica Sunčana Glavina kao i još jedna osoba, dugogodišnja zaposlenica Međimurskih voda.
Danas je na skupštini Međimurskih voda obzanjeno kako će Glavina voditi Međimurske vode još jedan mandat, a prva koja joj je čestitala bila je gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini te zaželjela puno uspjeha u novom mandatu.
S direktoricom Sunčanom Glavinom novinari lista Međimurje razgovarali su o planovima za budućnost.
“U ovome mandatu je doveden red u poslovanje i započeto je mnogo značajnih strateških projekata koje bih voljela u idućem mandatnom razvoju završiti, ali i nastaviti daljnji uspješni razvoj Međimurskih voda”, rekla je sredinom ožujka Glavina.





