Koncert

LET 3 U PROSTORU Održan završni AJMO! koncert uz nastup Partleka

U klubu Prostor održan koncert Leta 3 uz nastup Partleka kao predgrupe na završnici AJMO! sezone.

Koncert je jučer u klubu Prostor okupio ljubitelje alternativne i rock glazbe, gdje je održan četvrti, ujedno i posljednji AJMO! koncert ove sezone, a glavne zvijezde večeri bili su Let 3.

Jedan od najvažnijih, najprovokativnijih i najutjecajnijih bendova regionalne rock scene još je jednom potvrdio svoj status kroz prepoznatljiv nastup obilježen originalnim pristupom rock glazbi, nepredvidivim performansom i potpunom scenskom slobodom, zbog čega se godinama smatraju jednom od ključnih institucija hrvatske i ex-Yu alternativne scene.

Kroz više od 35 godina karijere Let 3 su izgradili reputaciju benda koji nadilazi okvire klasičnog koncerta, spajajući indie i alternativni rock, punk, glam rock, elektroniku i folk u jedinstveno glazbeno iskustvo koje publiku uvijek ostavlja snažnog dojma.

Tijekom karijere objavili su više od sedam nagrađivanih studijskih albuma, dva live izdanja i održali tisuće koncerata diljem Hrvatske, regije i Europe, čime su postali simbol originalnosti, provokacije i autentične rock energije.

Večer su otvorili svima dobro poznati Partleki, bend koji je publiku zagrijao svojim prepoznatljivim punk obradama dječjih pjesama. Iza sebe imaju dva albuma i velik broj nastupa diljem Hrvatske, a članovi benda iskustvo su gradili i još uvijek grade u sastavima Bakterije i Motorno ulje.

Njihovi energični i humorom prožeti nastupi redovito publiku vraćaju u bezbrižnija vremena, što je bio slučaj i ovoga puta.

Koncert je održan u sklopu programa kojim se nastavlja potpora domaćoj glazbenoj sceni, uz poruku organizatora da je važno podržavati koncertne programe i lokalne klubove.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije