
Hrvatska rukometna reprezentacija igra polufinale Europskog prvenstva protiv Njemačke, a navijači diljem zemlje s nestrpljenjem prate svaki napad i bodre svoje favorite
Počelo je polufinale Europskog prvenstva, a navijači su u iščekivanju ključnog susreta Hrvatske i Njemačke.
Hrvatska rukometna reprezentacija otvorila je utakmicu u crvenim dresovima, s prvim napadom koji je podigao atmosferu među gledateljima.
PRIPREMNE UTAKMICE NAJAVLJUJU NAPET SUSRET
Prije ovog polufinala, Hrvatska i Njemačka odigrale su dvije pripremne utakmice – u Areni Zagreb 32-29 i u Hannoveru 33-27 – u obje su slavili Nijemci. Iako statistika ide na stranu Nijemaca, navijači vjeruju da je sada trenutak za pobjedu Hrvatske u ključnom obračunu, piše Net.hr.
NAVIJAČI UZ REPREZENTACIJU
Svi se nadaju sjajnoj igri i bodre hrvatske rukometaše od samog početka. Navijači su pozvani da podijele gdje gledaju utakmicu i time pokažu jedinstvenu podršku svojoj reprezentaciji.
Hrvatska rukometna reprezentacija sada ima priliku pokazati snagu, zajedništvo i borbenost u polufinalnom susretu koji će odrediti tko ide dalje u borbi za naslov Europskog prvaka.




