Nogomet

GRANIČAR KRENUO S PRIPREMAMA Sedmo mjesto i ambicije za proljetni dio sezone

Nogometaši Graničara Kotoriba započeli su pripreme za nastavak sezone Treće lige sjever, s ciljem zadržavanja i poboljšanja plasmana.

Nogometaši Graničara iz Kotoribe započeli su pripreme za nastavak prvenstva 12. siječnja te u odlučujući dio sezone ulaze sa sedmog mjesta prvenstvene tablice Treće lige sjever.

Prvom treningu treneru Valentina Knapića odazvali su se svi igrači. U klubu ističu kako će se trenirati vrlo intenzivno, a u planu je odigravanje pet pripremnih utakmica. S obzirom na vremenske (ne)prilike, treninzi se osim na vanjskim terenima odvijaju i u dvorani, teretani te na terenu za nogomet u kavezu u sklopu funkcionalnog Sportskog centra Graničar.

Što se tiče igračke križaljke, zasad nema promjena. U klubu naglašavaju kako je cilj u proljetnom dijelu prvenstva zadržati trenutni plasman i pokušati ga dodatno poboljšati, za što, kako ističu, postoje svi uvjeti. Posebne ambicije izražene su i za Kup MNS-a, dok je jedan od važnih ciljeva i afirmacija mladih domaćih igrača koji bi u bliskoj budućnosti trebali postati okosnica seniorske momčadi.

Osim sportskih aktivnosti, klub je aktivan i na društvenom planu. Graničar je sudjelovao na klupskom prvenstvu Međimurja, a u prostorijama kluba održan je vrlo uspješan pub kviz. U sklopu Škole nogometa Donje Međimurje organiziran je i tradicionalni turnir mlađih uzrasta na kojem je sudjelovalo više od 60 ekipa iz Mađarske, Slovenije i Hrvatske.

Pokrenuta je i akcija učlanjenja za 2026. godinu, a iz kluba pozivaju sve navijače i simpatizere da se učlane te da i u proljetnom dijelu prvenstva nastave s dosadašnjom velikom podrškom s tribina.

Za kraj još podatak da je prije početka prvenstva dogovoreno odigrati pet pripremnih utakmica. Već u subotu u 12 sati u Čakovcu, na terenu s umjetnom travom, igra se susret s Međimurcem Dunjkovec/Pretetinec, a nakon toga slijede utakmice 24. siječnja s Dinamom Domašinec, 31. siječnja s Podturnom, 7. veljače s mladim U-19 sastavom Slaven Belupa Koprivnica te 14. veljače s Razvitkom Čičkovina.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije