DEKANOVEC

ZLATNI PIR Stjepan i Biserka Pintarić iz Dekanovca proslavili 50 godina braka

U subotu, 6. rujna, Stjepan i Biserka Pintarić iz Dekanovca proslavili su 50 godina braka – svoj zlatni pir

Jubilej je obilježen svečanom misom u župnoj crkvi Svih Svetih u Dekanovcu, a slavlje je nastavljeno u svečanoj dvorani Bajzovi dvori, gdje su se okupili brojni članovi obitelji, rodbina i prijatelji.

Sretne slavljenike u njihovom su posebnom danu pratila djeca – kćerka Blaženka sa suprugom Kristijanom te sin Ivica sa suprugom Tanjom.

Veliku radost unijeli su i unuci: Danijel sa djevojkom Sarom, Daniela s Lukom, Fran i Krsto. Uz obitelj, proslavi su se pridružili i braća i sestre slavljenika, nećaci sa svojim obiteljima te brojni prijatelji.

Zlatni pir Stjepana i Biserke Pintarić

Pedeset zajedničkih godina simbol je ljubavi, uzajamnog poštovanja i zajedništva koje je pratilo Stjepana i Biserku kroz život.

Jubilej je bio prilika da se zahvale Bogu na daru obitelji, zdravlja i ljubavi, ali i da podijele radost s onima koji su im najbliži.

Obiteljsko slavlje puno ljubavi

Slavlje zlatnog pira proteklo je u veselju, pjesmi i radosti, a slavljenici su primili mnoge čestitke i lijepe želje.

Posebnu zahvalnost uputili su svojoj djeci, unucima i obitelji koja im je bila najveća podrška kroz svih ovih 50 godina.

Stjepan i Biserka Pintarić primjer su bračne ljubavi i zajedništva, a njihov jubilej ostat će trajna uspomena svima koji su s njima podijelili ovaj poseban dan.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije