
Prvi dan škole uz poklone i veću potporu u Šenkovcu
U ponedjeljak počinje nova nastavna godina, a tim povodom iz Općine Šenkovec svim učenicima i njihovim roditeljima upućene su iskrene čestitke i želje za sretan i uspješan početak školskih obaveza.
Kako bi školarcima prvi dan bio još posebniji, osnovnoškolce će na školskim klupama dočekati raspored s motivom OŠ Petar Zrinski Šenkovec te kemijska olovka s logom Općine Šenkovec.
Simbolični pokloni zamišljeni su kao mali znak podrške učenicima i poticaj na uspješan rad tijekom nove školske godine.
Osim toga, Općina je povećala iznos sufinanciranja školskog materijala za 10 eura u odnosu na prošlu godinu. Tako sada roditelji mogu ostvariti pravo na 50 € po osnovnoškolcu te 80 € po srednjoškolcu.
Roditelji s područja Općine Šenkovec koji žele ostvariti ovo pravo mogu se prijaviti putem poveznice na službenoj stranici Općine.
„Svim našim školarcima želimo mnogo uspjeha, novih znanja i lijepih iskustava, a roditeljima što manje briga i puno ponosa na njihove male i velike uspjehe,“ poručili su iz Općine.
Link za prijavu.
Nova školska godina donosi nove izazove, ali i prilike za rast, učenje i prijateljstva – a podrška Općine zasigurno će doprinijeti da učenici u nju zakorače s osmijehom.




