
Četvrti Festival balona na vrući zrak na marini u Prelogu ponovno je okupio brojne posjetitelje i ljubitelje jedinstvenih prizora šarenog neba
No, kako bi sve proteklo bezbrižno, brine HGSS Stanica Čakovec, koja je i ovoga puta na terenu, posebno pazeći na sigurnost na vodi.
– Na 4. Festivalu balona na Preloškom jezeru brinemo da sve prođe sigurno, a vi se samo prepustite uživanju – poručili su iz HGSS-a, pozvavši sve posjetitelje da uživaju u čaroliji balona.
Festival balona donosi nezaboravne prizore
Preloško jezero i njegova marina pretvorili su se u središte događanja koje mami posjetitelje iz cijelog Međimurja i šire. Nebo iznad jezera obasjalo je na desetke balona, stvarajući prizor koji ostavlja bez daha.
Posjetitelji uz uživanje u panorami balona imaju priliku doživjeti i bogat popratni program, a fotografije šarenog neba već preplavljuju društvene mreže.
Poziv na dijeljenje uspomena
Organizatori i HGSS podsjećaju posjetitelje da podijele svoje fotografije s ovog nezaboravnog događaja, kako bi se zajednički sačuvala uspomena na šaroliku sliku neba iznad Preloga.
– Ne zaboravite podijeliti fotke šarenog neba! – poručuju.








