10. KOLO

TREĆA LIGA U derbiju kola Polet/SMNM visoko pobijedio Bilogoru, Graničar/K slavio protiv Nedelišća

Težak poraz Međimurja od Varteksa

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U 10. kolu 3. HNL-sjever derbi kola odigran je u Svetom Martinu na Muri gdje je Polet glatko s 3:0 porazio Bilogorac 91. Strijelci za Polet bili su Jurinić, Fotak i Pleji.

Graničar/K je u međimurskom derbiju slavio s 2:0 protiv Nedelišća. Golove za domaćina postigli su Golenja u 25. te Arambašić u 45. minuti. Gosti su od 20. minute igrali s igračem manje jer im je isključen Kanižaj a od 86. bez dva jer im je isključen Turk.

Dinamo je u Domašincu bez većih problema savladao imenjak iz Predavca. Novak u 3., Petak u 11. te Bacinger u 82. minuti bili su strijelci za domaćina.

Varteks je nakon nekoliko uzastopnih poraza slavio protiv Međimurja s visokih 5:1. Kanceljak u 9. i 73., Glavica u 58., Kovačec u 61. i Hrženjak u 87. minuti bili su strijelci za goste dok je utješni pogodak za domaćina postigao Place u 82. minuti.

Rudar i Podravina odigrali su susret bez pobjednika 0:0.