PREMIER LIGA

ČESTITAMO Podturen i Centrometal uvjerljivo slavili u međimurskoj Premier ligi

Nogometna nedjelja donosi sljedeće rezultate!

JEDINSTVO – PODTUREN 0:5 (0:2)

GORNJI MIHALJEVEC – Igralište Pod borom. Gledatelja: 150. Sudac: Nino Škrobar (Brezje).Strijelci:0:1 Antolović(20), 0:2 I. Šegović (34), 0:3 Antolović (52), 0:4 I.Šegović), 0:5 Antolović (72).

JEDINSTVO: Đurman, Ernečić (58. Kovačić), Cvetković (60. Jančijev), Vrbnjak, Kolarić, Kuhta (65. Srnec), Rog, Vurušić (74. L. Tomašić), Bubek, Šincek, F. Tomašić (73. Ropoša). Trener: Tine Špilak.

PODTUREN: Kolar, Novak, Šardi, Balenović (89. Kukovec), Antolović (87. Biber), I. Šegović (76. Ivanuša), Posavec, Petak, Hranilović, Lepen( 70. Bogdan), Horvat. Trener: Dražen Škvorc.

Fer i korektan susret ,gdje rezultat najbolje govori o „događanjima“na terenu. Gosti su lakše od očekivanja pobijedili, sve pak u režiji dvojca Matija Antolović – Igor Šegović.

BRATSTVO (J) – CENTROMETAL 1:4 (0:3)

SVETI MARTIN NA MURI – Igralište Poleta. Gledatelja:150. Sudac: Damir Klarić (Turčišće) Strijelci: 0:1 Premužić (4), 0:2 Treska (6), 0:3 Novko (33), 1:3 Lesar (55), 1:4 Štrukelj (73).

BRATSTVO: E. Perčić, Sakač (27. Filipović, Tomšić, Radiković, Žalik (82. Mlinarić), Lesar, Jambrović (74. Suša),, Marceković (64. Liklin), Posel, Zadravec, Padarić. Trener. Smiljan Liklin.

CENTROMETAL:Petković, De Morales, Premužić (42. Kirić- 82. M. Branda), Štrukelj, Kršlak, Treska, Meglić, Mihaljuš, Kos (39. Dombaj), Novko, Debelec (84. A. Branda). Trener: Nikola Goričanec.

Lako su gosti došli do uvjerljive pobjede, sve je bilo poznato već nakon 45 minuta, a „pomogao“ im je i domaći igrač Kristijan Padarić isključen u 45. minuti.