NOGOMETNA NEDJELJA Petarda Kraljevčana, Podturen i Omladinac uvjerljivo slavili, ČSK preuzeo vrh tablice

Nogometna nedjelja u Međimurskim ligama donijela je odlične nogometne utakmice te nekoliko iznenađujuće visokih rezultata

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Tako su u Međimurskoj Premier ligi Kraljevčan 38* pogocima Mihocija u 22. Validžića u 28., 56., 65. te Novaka u 33. minuti, te Podturen u Gornjem Mihaljevcu protiv Jedinstva golovima Antonovića u 20., 52., 77. te Šegovića u 34. i 69. minuti ostvarili pobjede od 5:0.

U 1. Međimurskoj ligi Bratstvo/SV je ostvarila visoku pobjedu u Vratišincu protiv Sokola 4:1. Domaćin je poveo u 20. minuti pogotkom Škvorca da bi gosti preko Obadića u 23. Frančića u 81. Kneževića u 85. te Horvata u 90+3 postigli pogotke za visoku pobjedu.

U derbiju kola 2. Međimurske lige ČSK je pogocima Višnjića u 33. te Pereira u 45. minuti ostvario pobjedu od 2:0 dok je u prvome dijelu još propustio dvije prilike za pogodak. U 3. ML skupina A u derbiju kola Omladinac je u Držimurec/Strelcu sa 5:0 savladao Otok.

Pogotke su postigli Jančec u 9. Talan u 18. i 53. Jakšić u 31. te Lovrenčić u 36. minuti. Radnički nikako da dođe do prve prvenstvene pobjede. Protiv Budučnosti iz Podbresta pokušali su sve ali nisu uspijeli doći do povoljnog rezultata. Poveli su gosti u 10. preko Piškora da bi Sraka u 31. povisio rezultat na 0:2. Blažić u 32. smanjuje dok, a tko drugi nego Gianluca Halić u 62.m minuti potvrđuje pobjedu gostiju.

Sama utakmica bila je dosta nervozna U zapisniku delegat utakmice Goran Tomašić je naveo: U 10. minuti opravdano dosuđen kazneni udarac za gostujuću ekipu, koji je realiziran. U 55. minuti došlo je do gužve nekolicine igrača, nakon čega je sudac isključio domaćeg igrača Horvata, zbog grubog odguravanja protivničkog igrača u prekidu igre.

U 74. minuti opravdano dosuđen kazneni udarac za domaću ekipu, koji nije realiziran. U 88. drugo isključenje domaćeg igrača Palera. Utakmica teška za suđenje, s puno nervoze kako na klupama tako i na terenu, u kojoj je izostala još pokoja disciplinska mjera.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKAPREMIERLIGA

Jedinstvo (GM) – Podturen 0:5, Spartak – Sloga (Š) 0:1, Bratstvo (J) – Centrometal 1:4, Kraljevčan 38 – Venera PMP 5:0, BSK – Dubravčan 2:1.

Draškovec – Međimurec 0:2, Dinamo (P) – Mladost Komet 0:1,

I. MEĐIMURSKA LIGA

Naprijed – Plavi 2:1, Trnava – Sloga (Č) 2:3, Sokol – Bratstvo (SV) 1:4.

Hodošan – Strahoninec 2:2, Pušćine – Croatia 4:0, Polet (P) – Mladost (SM) 3:1, Omladinac (NSR) – Zasadbreg 77* 1:2.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Borac PMP – Vidovčan 1:4, ČSK – Mura 2:0, Mladost (I) – Jadran 0:3, Mali Mihaljevec – Mladost (D) 1:10, Pobjeda – Budućnost (M) 2:2.

Sloboda (S) – Trnovec 4:2, Drava (K) – Hajduk (B) 3:1.

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Jedinstvo (NSnD) – Borac (DH) 1:2, Omladinac (DS) – Otok 5:0, Radnički – Budućnost (P) 1:3, Galeb – Graničar (N) 1:3.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Parag – Torpedo 3:4, Dubrava – Donji Koncovčak 5:0.

Hajduk (Š) – Sloboda (M) 0:3, Bratstvo (P) – Omladinac (M) 1:3, Šenkovec – Napredak 2:1.