NAPETE UTAKMICE

NOGOMETNA SUBOTA Mladost Komet i Polet/P s velikim pobjedama, Sloboda(S) nadmašila Trnovec

Nogometna subota u Međimurskim ligama donijela je 11 odigranih utakmica

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U Međimurskoj Premier ligi Međimurec je pogocima Špoljara u 14. te i Pintarića u 50. minuti savladao Draškovec.

Mladost Komet je minimalnim rezultatom i to autogolom L. Lackovića slavila u Palovcu.

U 1. Međimurskoj Polet je u Pribislavcu s 3:1 pobijedio Mladost iz Svete Marije. Gosti su rano poveli već u 5. minuti pogotkom Ivkovića da bi domaćin pogocima Munđara od 53. 64. i 90. preokrenuli rezultat na konačnih 3:1.

U 2. Međimurskoj ligi Sloboda/S je ostvarila pobjedu protiv Trnovca 4:2. Poveli su gosti već u 4. minuti pogotkom Horvata u 4. minuti da bi Krepak u 16. poravnao dok Priher u 32. minuti preokreće rezultat na 2:1.

Rog u 45. minuti poravnava dok Vibovec u 85. te Jalušić u 87. minuti pogocima donosi pobjedu domaćinu.

U 3. MNL skupina B Sloboda je pobijedila u Štrukovcu Hajduk 3:0 pogocima Goričana u 19. Kovača u 40. te Vajde u 74. minuti.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Draškovec – Međimurec 0:2, Dinamo (P) – Mladost Komet 0:1.

Nedjelja:

Jedinstvo (GM) – Podturen, Škrobar, I.Žganec, Korunek ; Darko Jambrović, Spartak – Sloga (Š), Aldić, Felker, Zavrtnik ; Križarić, Bratstvo (J) – Centrometal u Svetom Martinu na Muri, Klarić, Filipić, Čižmešija ; Z.Novak, Kraljevčan 38 – Venera PMP, Graf, Ž.Novak, Sukanec ; Hajdinjak, BSK – Dubravčan, G.Žganec, Križarić, Toplek ; Ž.Kovačić.

Utakmice se igraju s početkom u 15,30 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Hodošan – Strahoninec 2:2, Pušćine – Croatia 4:0, Polet (P) – Mladost (SM) 3:1, Omladinac (NSR) – Zasadbreg 77* 1:2.

Nedjelja:

Naprijed – Plavi, D.Horvat, V.Hrušoci, Sakač ; Dino Jambrović, Trnava – Sloga (Č) u Hodošanu, Velđi, Paman, V.Baksa ; Vuk, Sokol – Bratstvo (SV), Dežđek, M.Trupković, I.Novak ; Posedi.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Sloboda (S) – Trnovec 4:2, Drava (K) – Hajduk (B) 3:1,

Nedjelja:

Borac PMP – Vidovčan, Tomičić, M.Hrušoci, Vrtarić ; Mijo Horvat, ČSK – Mura, Zobec, Čurila, Šegović ; Kovač, Mladost (I) – Jadran, Dumančić, D.Trupković, Meglić ; Radek, Mali Mihaljevec – Mladost (D), Koprivec, Vuk, Košak, Podgorelec, Pobjeda – Budućnost (M), Đurđek, Šoltić, Gašparić ; Najman

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Jedinstvo (NSnD) – Borac (DH), V.Žganec ; Mezga, Omladinac (DS) – Otok, Juras, D.Novak, Bašek ; Drvenkar, Radnički – Budućnost (P), L.Baksa, Pintarić ; Tomašić, Galeb – Graničar (N), L.Horvat, Varga ; Kopasić
Utakmice se igraju u NEDJELJU s početkom u 15,30 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Hajduk (Š) – Sloboda (M) 0:3, Bratstvo (P) – Omladinac (M) 1:3, Šenkovec – Napredak 2:1.