NOGOMETNA SUBOTA

REZULTATI Graničar slavio protiv Garića, Rudar u Virovitici s minimalnom pobjedom

Rezultati treće nogometne lige Sjever

GRANIČAR – GARIĆ 2:0 (1:0)

KOTORIBA – Sportski park. Gledatelja:250. Sudac: Nino Vugrinec (Sv. Đurđ). Pomoćnici: Hudika i Stolnik. Delegat: Polančec. Strijelci: 1:0 Vlah (13), 2:0 Štritar (60).

GRANIČAR: Keeak, Strbad, Posavec, Mihoković (75. Horvat), Golenja (90. Mlakar), Čmrlec (46. Mikulan), Dežđek(90. Pišpek), Jadanić, Štritar, Hosono, Vlah. Trener: Mario Piiškor.

GARIĆ: L. Rijetković, Fadijevoić (62. Makaj), Sabljić (64. Pešić), Kudlač, Golubić, Kožuhar (64. V. Rijetković), Santana (82. Galogaža), Kelava, Kraljević, Jurčević. Trener: Petar Batinić.

Igrač utakmice: Filip Štritar.

Nastavak pobjedničkog niza domaćeg i ovaj puta vrlo dobrog i razigranog sastava. Nakon što je već u 13. minuti Vlah postigao vodeći pogodak, isti igrač minutu iza toga nije iskoristio ispravno dosuđeni kazneni udarac.

Do kraja poluvremena više inicijative domaćih, tako je bilo i u drugom poluvremenu kada je Štritar u 60. minuti postigao drugi pogodak.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i opravdano veselje domaćih već na terenu na i korektnih gledatelja van terena.

VIROVITICA – RUDAR 0:1 (0:0)

VIROVITICA – SRC Vegeška. Gledatelja. 100. Sudac:Mario Brunec (Koprivnica). Pomoćnici: Iveljić i Balint. Delegat: Petek. Strijelac. 0:1 Ratajec (73).

VIROVITICA: Klavec, M. Kovačević, Spudić (74. Sabo), Mikičić, Sinjanović (71. Prister), Zdelar, Duvnjak, I. Kovačević (80. Krasniqi), Suvajac (80. Salaj), L. Špoljar, D. Špoljar. Trener: Damir Pervan.

RUDA: Kodba, Zeljko, Sambolec, Ratajec, Vinko, K. Nedeljko (83. Rihtarec), P. Nedeljko, Radiković, Ivančić (89. Malenović), Vaš, Roginić. Trener: Damir Lepen-Jurak.
Igrač utakmice: Petar Ratajec.

MEĐIMURJE – PODRAVINA – ODGOĐENO

Utakmica Međimurja i Podravine odgođena je i odigrat će se u utorak 8. listopada u večernjem terminu s početkom u 18,30 sati.

Konačno su igrači Rudara razveselili svoje brojne pristalice. Iz Virovitice su se vratili s važnom i zasluženom pobjedom koja je prema viđenome trebala biti uvjerljivija jer su tijekom 90 minuta propustili realizirati nekoliko izrazitih 100% prilika za uvjerljiviju pobjedu.

Ovako je o pobjedniku odlučio pogodak Ratajca u 73.minuti. Domaći su pokušali „doći“ do povoljnijeg ishoda, na pokušajima je ostalo.