ZRINSKI II – PITOMAČA 36:29 (16:11)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 50. Suci: Rajko Magić i Vito Merkaš (oba Varaždin).

ZRINSKI II: Goričanec, Blagus, V. Novak (4), N. Marciuš, T. Marciuš (1), G. Novak (5), Rubin, Lončarić (2), Ciglar, Varga (15), Požgaj, Vidović (5), Čavlek (2), Škvorc, Tomašek (2). Trener: Dubravko Hozjak.

PITOMAČA: I. Biuk, Pintarić, Šanteković (3), Jakovina, Zagrajski (10), Martinčević, Kožar (6), Jambriško (3), Antoljak, Dedi (7), M. Biuk, Paleka. Trener: Željko Poljak.

Važna i već na početku prvenstva zaslužena pobjeda mladih Čakovčanki. Pobjeda koju su vrlo dobrom igrom i vodstvom 16:11 najavile već nakon 30 minuta.

U drugom su poluvremenu gošće nekoliko puta ugrozile vodstvo domaćih, nisu uspjele, uvijek su mlade Čakovčanke znale kao treba u takvim situacijama igrati i reagirati te na kraju uvjerljiva pobjeda i opravdano slavlje.

Sve igračice zaslužuju čestitke, posebna pak čestitka za odličnu igru Raheli Varga koja je postigla čak 15 golova.