6. kolo

TREĆA HRVATSKA LIGA Slavlje Međimurja, Graničara i Poleta, Rudar i Dinamo poraženi

Kako su igrali međimurski trećeligaši?

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U 6. kolu 3. HNL-sjever Međimurje je minimalnim rezultatom pogotkom Matheusa u 35. minuti pobijedilo ŽNK Viroviticu.

Polet/SMNM je na svom travnjaku bio bolji od Podravine savladavši je 2:1. Jurinić u 47. dovodi domaćina u vodstvo dok Golub u 52. poravnava rezultat na 1:1. U 90. minuti domaćin dolazi do pobjede ponovno preko Jurinića.

Graničar je u Kotoribi visoko s 3:0 pobijedio imenjaka iz Đurđevca. Vlah u 65., Hosono u 75. te Štritar u 88. minuti bili su strijelci za domaćina.

Varteks je minimalnim rezultatom pobijedio u Domašincu Dinamo pogotkom Hrženjaka u 77. minuti.

Rudar je teško poražen u Pitomači rezultatom od 4:0. Babić u 47., Akassou u 54. te Matančić u 90. i 90.+2 bili su strijelci za Pitomaču. Nedelišće igra u Koprivnici sutra (nedjelja).

Rezultati 6 kola: Slatina-Garić 1:3, Dinamo/D-Varteks 0:1, Graničar/K-Graničar/Đ 3:0, Polet/SMNM-Podravina 2:1, Pitomača-Rudar 4:0, Međimurje-Virovitica 1:0, Koprivnica-Nedelišće, Dinamo/P-Bilogora 91*.