mlade stolnotenisačice

STOLNI TENIS Mila Hrkec druga, a Tena Špoljarić treća na otvorenju sezone

Nova stolnoteniska sezona započela je turnirom TIS OPEN u Dugom Selu. Sjajni rezultati mladih stolnotenisačica rezultirali su s dva osvojena postolja

U kategoriji najmlađih kadetkinja Mila Hrkec osvojila je drugo mjesto. Do četvrtfinala je stigla sa četiri pobjede, bez izgubljenog seta.

U četvrtfinalu pobijedila je Mandić K.(Šibenik) rezultatom 3:1. U polufinalu sa 3:2 (peti set 11:9) dobila je Pavić L.(GSTK Zagreb). Bolja od Mile tek je u finalu bila Matas R.(Lučica). U istoj kategoriji Tesa Dvorščak bila je 15.-21..

Kod mlađih kadetkinja Tena Špoljarić osvojila je treće mjesto. Bez poraza u skupini. U osmini Tena je pobijedila 3:1 Mikec M.(Zadar). U među za postolja 3:0 Bestijanić Z.(Šenkovec). U polufinalu poražena je od Rivetti S. (Zagorec) 0:3. Nika Gregurec ispala je u osmini finala.