nogomet naš svagdašnji

NOGOMETNA NEDJELJA Donosimo pregled nedjeljnih utakmica međimurskih liga

Pobjeda Bratstva/J u Donjem Kraljevcu, NK Pušćine slavili u Vratišincu, Borac PMP u Malom Mihaljevcu

Na poveznici pogledajte tablice i rezultate svih međimurskih nogometnih liga: NOGOMETNE LIGE

Nogometna nedjelja donijela je u Međimurskoj Premier ligi prvu prvenstvenu pobjedu Bratstva/J u Donjem Kraljevcu protiv Kraljevčana 38* 2:1. Validžić donosi domaćinu vodstvo u 15. minuti da bi Žalik u 57. minuti iz kaznenog udarca poravnao rezultat dok Lajtman u sudačkoj nadoknadi postiže pogodak vrijedan pobjede.

BSK vs Spartak

Susjedski derbi BSK-a i Spartaka završio miroljubivo 0:0. Domaćin je imao odličnu priliku u 45. minuti preko Šarića koju ne realizira. Delegat utakmice Zoran Hajdinjak je u svom izvještaju napisao: U 69. min. bilježimo sporni trenutak kada je u gostujućem kaznenom prostoru došlo do kontakta između obrambenog igrača i napadača kada su domaći tražili KU, no sudac nije bio tog mišljenja i nastavio je sa igrom, a sa svojeg gledišta sam mišljenja da je kontakt postojao i podržao bih suca da je isti dosudio.

NK Dubravčan je u Donjoj Dubravi u utakmici punoj preokreta i rezultatske neizvjesnosti pobijedio Jedinstvo/GM sa 3:2.

U 1. Međimurskoj ligi Pušćine su slavile u Vratišincu pobjedivši Sokol sa 3:2. Domaćin je poveo pogocima Radikovića u 24. te Medveda u 27. minuti 2:0. U nastavku utakmice gosti preko Nakamure u 58. minuti smanjuju dok Punčec u 68. i 78. minuti potpuno preokreće rezultat i donosi gostima pobjedu.

U 2. Međimurskoj ligi Borac PMP je pogotkom Drka od 42. minute ostvario pobjedu protiv Malog Mihaljevca u gostima.

U 3. ML skupina A Galeb je ostvario prvu pobjedu pobijedivši Radnički 4:1. Otok je savladao Jedinstvo/NSND dok je Budućnost pogotkom Strnada savladala minimalnim rezultatom Borac iz Donjeg Hrašćana.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Kraljevčan 38 – Bratstvo (J) 1:2, BSK – Spartak 0:0, Dubravčan – Jedinstvo (GM) 3:2., Dinamo (P) – Draškovec 0:1, Venera PMP – Međimurec 0:7, Mladost Komet – Podturen 1:3, Centrometal – Sloga (Š) 1:1,

I MEĐIMURSKA LIGA

Naprijed – Trnava 2:1, Sokol – Pušćine 2:3, Zasadbreg 77 – Plavi 1:0, Mladost (SM) – Croatia 1:6, Omladinac (NSR) – Polet (P) 3:1, Bratstvo (SV) – Hodošan 5:1, Sloga (Č) – Strahoninec 4:1,

II MEĐIMURSKA LIGA

Mali Mihaljevec – Borac PMP 0:1, Pobjeda – Mladost (I) 6:1, Budućnost (M) – Vidovčan 2:4, Mladost (D) – Trnovec 3:3, Jadran – Mura 0:0, Drava (K) – ČSK 0:2, Hajduk (B) – Sloboda (S) 1:10,

III MEĐIMURSKA LIGA – A

Otok – Jedinstvo (NSnD) 4:2, Budućnost (P) – Borac (DH 1:0, Galeb – Radnički 4:1, Graničar (N) – Omladinac (DS) 1:5,

III MEĐIMURSKA LIGA – B

Dubrava – Parag 7:2,

Bratstvo (P) – Hajduk (Š) 2:7, Šenkovec – Sloboda (M) 1:4, Napredak – Torpedo 1:4, Donji Koncovčak – Omladinac (M) 1:4,