TREĆE KOLO

TREĆA LIGA Debakl Međimurja, pobjeda Rudara protiv Dinama/D, slavlje Graničara/K u Virovitici i težak poraz Nedelišća

Treće kolo 3. HNL-sjever donijelo je dva Međimurska derbija

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U prvome su se sastali u Čakovcu Međimurje i aktualni prvak Polet iz Svetog Martina na Muri.

Iako je Polet/SMNM igrao u srijedu KUP utakmicu to na njegovim igračima nije se primijetio umor, naprotiv odigrali su fantastičnu utakmicu te su ‘demolirali’ Međimurje pobijedivši ih s čak 8:1.

Čak sedam pogodaka za Polet postigao je Patafta, jednog Štefanac dok je za domaćina pogodak postigao Place u 47. minuti.

U drugome derbiju su u Murskom Središću igrali Rudar i Dinamo/D dok je domaćin ostvario pobjedu od 2:0.

Pogotke su postigli Nedeljko u 19 te i Janušić u 90 dok su isključeni na početku drugog dijela bili Šimunić kod gostiju te Nedeljko kod domaćina.

Graničar/K je savladao Viroviticu na njezinom travnjaku pogocima Horvatića u 42. Štritara u 76. te Kiyotaka u 88. minuti. Nedelišće je teško poraženo protiv Varteksa u Varaždinu od 5:0. Dva pogotka u prvome te tri u nastavku rezime je ove utakmice.

Rezultati 2. kola: Pitomača-Koprivnica 3:0, Međimurje-Polet/SMNM 1:8, ŽNK Virovitica-Graničar/K 0:3, Rudar/MS-Dinamo/D 2:0, Podravina-Slatina 3:0, Graničar/Đ-Dinamo/P 3:2, Varteks-Nedelišće 5:0, Grarić-Bilogora 91* 0:1.