nogomet

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA Odlična utakmica: Međimurec na kraju slavio protiv nogometaša iz Belice

Na utakmici je postignuto čak 7 golova

MEĐIMUREC – BSK 4:3 (1:2)

DUNJKOVEC/PRETETINEC – Igralište Hraščica. Gledatelja: 400. Sudac: Damir Aldić (Strahoninec). Strijelci: 1:0 Mraz (6), 1:1 Baksa (22), 1:2 Baksa (29(), 2:2 J. Pintarić (51-11 m), 3:2 Kirić (71-11m), 4:2 Mraz (74), 4:3 Šmit (79).

MEĐIMUREC: Šafarić, Rodek, Cerovčec, Podvezanec (52. Vručina), Hrustek, Mraz (90. Fuček), Špoljar, Dos Santos, J. Pintarić (76. Mihalković), P. Pintarić (66. Kirić), Struški. Trener: Jurica Vručina.

BSK: Kovačić, Levačić (61. P. Šarić),Novak, Paler (80. Kovačević), Zanjko, Partlić, Igrec, Herman, Šmit, Baksa, Hađikaan (70. Skolibec). Trener. Renato Ciceli.

Na najbolji mogući način, pobjedom, aktualni prvaci Lige otvorili su novu prvenstvenu sezonu. Velik broj gledatelja bio je zadovoljan viđenim, svih 90 minuta igra je bila zanimljiva, puna preokreta, borbena, postignuto je čak sedam pogodaka, s još nekoliko neiskorištenih prilika s obje strane.

Domaći su već u 6. minuti postigli vodeći pogodak, na dodavanje Jakova Pintarića – Mraz je poentirao. Gosti pak su iza toga s dva efektna pogotka Bakse preokrenuli rezultat i vodstvo zadržali do kraja poluvremena, propustivši dvije prilike da isto bude uvjerljivije.

Početkom drugog poluvremena J. Pintarić je bio precizan iz kaznenog udarca i poravnao rezultat, a iza toga u roku od samo tri minute (71.-74. minuta) nakon dvije lijepe kombinacije Kirić i Mraz doveli su domaće u uvjerljivo vodstvo koje je u 79. minuti nakon također vrlo lijepe i uigrane akcije efektnim pogotkom smanjio Šmit.

Posljednjih desetak minuta i u sudačkoj nadoknadi rezultat se nije mijenjao pa su domaći bili ti koji su na kraju slavili.